O nas

Specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu metodą awersyjną

Nasza placówka medyczna to prywatny gabinet, który specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu z pomocą wszywki alkoholowej Esperal. Nasi lekarze to doświadczeni chirurdzy, którzy potrafią przeprowadzić zabieg wszycia wszywki w sposób bezpieczny i skuteczny. Wszywka alkoholowa zaliczana jest do metod awersyjnych, a więc takich, które wywołują niechęć do alkoholu, co z kolei pozwala na zachowanie trzeźwości.

W naszym gabinecie każdy pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo, dbamy również o to, by atmosfera w trakcie wizyt i zabiegów była jak najbardziej przyjazna oraz spokojna. Dzięki temu pacjenci mogą spokojnie poprosić nas o pomoc, nie muszą się również martwić, że ktoś będzie ich oceniał czy moralizował.

Wyposażenie naszego gabinetu obejmuje nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej jakości, dbamy również o czystość i sterylność, które są kluczowe w dzisiejszych czasach. Nasz personel to osoby o dużej kulturze osobistej, które posiadają szeroką wiedzę na temat choroby alkoholowej. To wszystko sprawia, że jesteśmy jednym z lepszych miejsc, w których można obecnie zdecydować się na zabieg wszycia wszywki alkoholowej, która pomaga w powrocie do zdrowia fizycznego oraz psychicznego.

Gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług

Nasz gabinet oferuje nie tylko wysokiej jakości usługi, sprzęt medyczny najnowszej generacji oraz oryginalny lek, ale również wiele zrozumienia, ciepła i empatii dla każdego z naszych pacjentów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz przekazanie wszystkich niezbędnych informacji na temat terapii awersyjny w sposób zrozumiały dla pacjenta.

Bezpieczny zabieg zaszycia alkoholowego

Nasza placówka dba o to, by zawsze zachowywane były wszelkie standardy bezpieczeństwa, higieny oraz sterylności. Dzięki temu pacjent może mieć pewność, że przyjście do nas na zabieg wszycia wszywki alkoholowej to dobry krok w stronę zdrowia i odzyskania kontroli nad swoim życiem. Nasi doświadczeni lekarze wiedzą jak szybko i sprawnie umieścić tabletki z Disulfiramem w ciele, a przy tym jak zbudować atmosferę bezpieczeństwa i komfortu każdemu pacjentowi.